• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Інформація про ДНЗ

ДНЗ №1 «Золота рибка»
ДНЗ №3 «Райдуга»
ДНЗ №4 «Казка»
ДНЗ №5 «Теремок»

Державний дошкільний навчальний заклад №1 «Золота рибка» комбінованого типу державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».

Адреса – 65481, Одеська область,м. Южне , вул. Будівельників, 5
Телефони – 04842 230-66; 04842 230-67; 04842 302-84; 04842 - 319-66.
Дитячий садок розпочав свою діяльність в грудні 1985 року.
Завідувач ДНЗ №1 – Кучмей Зінаїда Миколаївна – відмінник освіти України, успішно керує роботою коллективу, що складається із восьмидесяти дев'яти чоловік педагогічного, медичного та технічного персоналу.

Навчально-виховний процес планується і спрямовується вихователем-методистом Волкановою Валентиною Миколаївною, відмінником освіти України.
Педагогічний колектив – це висококваліфіковані, творчі спеціалісти.
Колектив ДНЗ №1 є активним учасником конкурсів фахової майстерності, «Вихователь року», що організовуються міським управлінням ОКСМП. За роки, що проводиться цей конкурс, дванадцять педагогів брали в ньому участь, п’ятеро з них ставали переможцями в різні роки, це: Іванюк О.О., Суторміна О.Є., Підгурська В.В., Дерев’янко Т.В., Гарнаженко І.Є.

В дошкільному навчальному закладі функціонує дванадцять вікових груп. Із них 2 групи раннього віку, десять груп дошкільного віку. Частохворіючі діти виховуються в групах санаторного типу.
Художньо-естетичний розвиток діти отримують в художній студії «Гармонія». Це затишно оформлене приміщення, де проходять заняття з малювання, художньої праці та англійської мови. Познайомитись з народними символами, закріпити знання з громадянського виховання діти мають можливість в естетично оформленій предметами народних промислів народній «Світлиці». Вихователь, яка працює в естетичному комплексі «Гармонія» –Лола Ю.Є. - дбає, щоб дітям було цікаво, тому оформлює тематичні виставки до народних свят, заохочує дітей до участі в виготовленні поробок та малюнків.
Щорічно, в тісній співдружності з відділом охорони природи ДП МТП «Южний» бере участь в екологічних акціях до Всесвітнього дня Землі. В 2006 році це була акція «Екологія» та в 2007 році «Екологія, Духовність, Культура». За активну природоохоронну роботу отримали Диплом Українського відділення міжнародної академії екологічних наук.
ДНЗ №1 має фізкультурно-оздоровчий напрямок, який основується на чудовій матеріальній базі – це медико-оздоровчий комплекс, в якому працює досвідчений медичний персонал, на чолі з лікарем-педіатром Корнієнко Н.В.Крім звичайних медичних процедур діти отримують додаткові медичні послуги.
Фізкультурний зал оснащений необхідним спортивним обладнанням та інвентарем. Цілорічно функціонує критий басейн, де всі діти дошкільного віку мають можливість отримати перші навички з плавання та зміцнити своє здоров’я.

Інструктори з фізкультури та плавання Луць О.О. та Спіцина Ю.В. чітко відстежують стан здоров’я кожного вихованця з метою його корекції та покращення.

Підтверджуючи свій статус садка фізкультурно-оздоровчого напрямку ДНЗ №1 брав участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті сучасної моделі навчального закладу - «Школи сприяння здоров’ю» у 2002-2003 навчальному роках. ДНЗ №1 був нагороджений Почесною грамотою МОУ за перемогу в 2 етапі конкурсу-захисту і внесений в перелік Національної мережі шкіл сприяння здоров’я. Вихованці старших груп беруть участь в Малих Олімпійських іграх, що проводяться міським відділом спорту є постійними переможцями у більшості видів спорту та абсолютними чемпіонами командному заліку протягом всіх років, коли проводяться Малі Олімпійські ігри.

В 2009 році ДНЗ №1 нагороджений Почесною грамотою обласного управління освіти і науки за 2-е почесне місце в конкурсі «На кращий стан фізичного виховання» в дошкільних закладах освіти.

Протягом всіх років функціонування ДНЗ №1 є методичною базою для навчання педагогічного персоналу дошкільних закладів м.Южного. Щорічно в ДНЗ №1 проводяться методичні об’єднання та семінари, в тому числі і для слухачів Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів, на теми гармонійного розвитку дітей дошкільного віку. Так в 2006 році було проведено методичне об’єднання «Громадянське виховання дошкільного віку - запорука формування громадянина - патріота», в 2009 році «Дошкільний навчальний заклад – планета дитинства», в вересні 2010 року провели 2-й день Всеукраїнської науково - практичної конференції на тему: « Духовно – моральне виховання дітей дошкільного віку», в квітні 2012 року відбулося методичне об’єднання на тему «До джерел природи разом з дитиною».

Колектив ДНЗ №1 є постійним учасником ярмарок педагогічних ідей та технологій міського та обласного рівня. Колектив ДНЗ №1 отримав авторське посвідчення обласної ярмарки за програму «Система природного оздоровлення дітей дошкільного віку» в 2003 році. Творча група педагогів нагороджені Почесними грамотами та Дипломами за підготовку творчих робіт на теми: «Безпека життєдіяльності та норми поведінки в надзвичайних ситуаціях» та «Правове виховання дітей дошкільного віку» в обласній ярмарці педагогічних ідей та технологій в 2009 році Кращі творчі роботи педагогів колектив ДНЗ презентував на виставках в Педагогічному музеї м. Києва при міському Будинку вчителя в 1999, 2001, 2003 роках.

Для навчання педагогічного персоналу в ДНЗ №1 проводяться проблемні семінари на які неодноразово запрошуються провідні педагоги, науковці з різних регіонів України: К.Крутій, М.Єфименко, Л.Шульга, А. Іванова, Т.Побережнікова, Г.Постоян.
Щорічно в місті Южне проводяться конкурси з безпеки життєдіяльності. Починаючи з 2000 року ДНЗ №1 отримує перші місця. Колектив ДНЗ №1 є також беззмінним переможцем конкурсу-огляду «Стану умов і охорони праці» серед дошкільних закладів міста, а в 2005 завоював 1-е місце в обласному турі і 2-е місце у Всеукраїнському конкурсі, що відзначено Почесною грамотою МОН.
Крім навчально-виховної роботи колективом ДНЗ №1 ведеться велика суспільна робота. В дитячому садку сформовано команду під однойменною назвою «Золота рибка» для участі в міській інтелектуальній грі Брейн ринг, і вже протягом багатьох років успішно бере участь в цьому міському заході, неодноразово займаючи призові місця.
В дошкільному закладі стало традицією проводити благодійні акції для дітей сиріт, що потребують допомоги. Протягом останніх 15- років ми надавали допомогу дітям із дитячого будинку м. Білгород-Дністровського, інтернату с. Красносілки Комінтернівського району, дитячому будинку сімейного типу с.Сичавка до надання допомоги активно підключаються співробітники, батьки вихованців ДНЗ №1.
Важливим відрізком роботи ДНЗ №1 є педагогічна просвіта батьків, яка здійснюється через різноманітні цікаві форми роботи: це засідання психолого - педагогічного клубу «Наші діти», друкування новинок педагогічної та психологічної наук та новин із життя дітей в дитячому садку у відомчій газеті «Портовик». Також кращі роботи педагогів друкуються в фахових виданнях «Дошкільне виховання», «Наша школа, «Розкажіть онуку», «Дитячий садок».

КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЮЖНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК № 3 «РАЙДУГА» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ»

65481 м.Южне , обл. Одеська,вул. Будівельників, № 15
Телефон/факс – (048-42)2-19-78
Завідуюча - Протираєва Людмила Іванівна

Дитячий навчальний заклад № 3 м.Южного, Одеської області засновано: Одеським припортовим заводом у 1981 році, 1995 році підпорядковано у комунальну власність Южненської міської ради.
Згідно «Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи» за серією А01 №008761 від 27 листопада 2009 року заклад має назву Комунальний дошкільний навчальний заклад «Южненський міський ясла-садок №3 «Райдуга» комбінованого типу
Скорочена назва – ДНЗ № 3.
Дошкільний навчальний заклад знаходиться за адресою: 65481 , м.Южне, Одеська обл., вул. Будівельників, буд.15.
В дошкільному навчальному закладі функціонує 11 вікових груп. Приміщення використовується раціонально: обладнано студію художньо - естетичного виховання, кабінети практичного психолога, вихователя - методиста, музичних керівників, спортивну залу, музичну залу, медико - оздоровчий блок.
Приміщення дошкільного навчального закладу мають сучасне, естетичне оформлення.

Безпосереднє керівництво роботою ДНЗ №3 здійснює його завідуюча Протираєва Людмила Іванівна, стаж педагогічної діяльності – 43 років.
Має наступні нагороди:
- Почесною Грамотою Міністерства освіти України
- Почесний знак «Відмінник освіти України»
- Почесними грамотами обласного управління освіти;

В приміщенні дитячого садка є багато різноманітних вазонів з живими квітами.
Групові приміщення естетично оформлені, меблі нові, виготовлені за сучасними технологіями та авторськими проектами, пастельної кольорової гами, відповідають віковим вимогам дітей. Куточки оформлені згідно вимог Базової програми «Я у світі».
В закладі оформлена художньо – естетична студія, в якій розміщена експозиція картин художників Лариси Демянишиної , Михайла Сорокіна виконаних в різних техніках (олія, темпера, графіка, акварель) та представлених різними жанрами (портрет, натюрморт, пейзаж). Також в експозиції розміщені репродукції картин відомих художників. В зображувальній студії є мольберти виготовлені на замовлення, зручна дошка, яка дозволяє працювати з різноманітними образотворчими засобами, зручні сучасні меблі:модульний стіл, шафа для демонстраційного матеріалу.

Естетичний і урочистий вигляд має музична зала дитячого садка. В ній розміщені дзеркала, які значно розширюють простір, роблять залу просторою і світлою, це допомагає музичним керівникам та вихователям в роботі, діти бачать себе у дзеркалі, прагнуть правильно виконувати танцювальні рухи, тримати поставу тощо.

Провідне місце в житті дошкільнят займає сюжетно – рольова гра, в якій діти відображають знання про довкілля, трудову діяльність дорослих, їхнє життя та суспільні відносини, а також власні вміння та навички ігрової діяльністю. Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу усвідомлює,що гра є провідною діяльністю дітей дошкільного віку, тому в закладі створені умови для ігрової діяльності як у приміщенні, так і на вулиці. У практиці дошкільного закладу ігрова діяльність інтегрується з іншими видами діяльності.
У кожній із одинадцяти груп є загальне ігрове середовище, до складу якого входять ігрові зони :
- набори ігрових корпусних меблів відповідно до росту та віку дітей,
- атрибути для сюжетно – рольових ігор;
- шафи для іграшок - сенсорних, моторних, спортивно - моторних, технічних, образних, іграшок тварин, музичних, дидактичних, настільно - друкованих конструктивно - будівельних;
- куточки самостійної художньої творчості;
- столики для настільно-друкованих ігор;
- килим для будівельно - конструктивних ігор, ігор з правил дорожнього руху;
- організовано тематичні куточки, що підказують зміст гри.
В групах обладнано зону рухової активності, зона сенсорного розвитку, ігрову зону, художньо-мовленнєву зону. Є зона для гри з водою та піском. Обладнано столик для розвитку тактильних відчуттів. Придбано підноси для ігор з крупами. Крім того конструювання проводиться із різного виду підручного матеріалу
( природного: піску, мушлів, камінців, шматочків скла, залишкового)

Дошкільний навчальний заклад з 1998 року визначено як садок комбінованого типу з групами корекції. В ньому працюють корекційні групи: логопедична №4 та група інтенсивної педагогічної підготовки для дітей з ЗПР №5 . Корекційна робота проводиться підгруповим та індивідуальним методом на заняттях у вчителя – логопеда Петренко В.В., практичного психолога Громової Н.В., вчителя-дефектолога Васіної Н.О.
Робота з дітьми, які потребують корекційної роботи, проводиться згідно положення « Про психологічний кабінет дошкільних навчальних закладів», наказ №691 від 19.10.2001 МОН України та положення « Про психологічну службу», затвердженого наказом МОН № 230 від 01.07.1993, положенням « Про логопедичний кабінет в системі освіти», затвердженого наказом МОН від 15.03.1993.
В ДНЗ для роботи вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога та практичного психолога обладнані кабінети. В кабінетах проводяться індивідуальні та підгрупові заняття. Кабінети обладнані технічними засобами та навчальними посібниками. В кабінеті практичного психолога зібрано ілюстрації (демонстраційний та роздавальний матеріал), багато матеріалу для розвитку дрібної моторики рук, іграшки, ігри та спеціальне обладнання (обладнання для піскової терапії (Юнгіанська пісочниця, інтерактивна гра «Замок з парком і озером» для дітей старшого дошкільного віку, обладнання для ігор та вправ з піском та водою для дітей молодшого віку, 22 набори іграшок, конструктори «Лего», деревяні конструктори, набори для розвитку дрібної моторики руки та координації руки, набір іграшок для пальчикового, лялькового театру, кубіки Нікітіна). В кабінеті вчителя-логопеда (дзеркала, логопедичні зонди, шпателя, обладнання для ігор та вправ з піском та водою ). Дидактичний матеріал скомпонований та систематизований відповідно до вад розвитку дітей.
Комплектування логопедичної групи та групи інтенсивної педагогічної підготовки відбувається згідно витягів протоколів засідань обласної медико - психолого -педагогічної комісії, яка проводить обстеження і засідання один раз на рік і дає рекомендації педагогам ДНЗ щодо подолання вад розвитку мови та затримки психічних процесів у дітей. Діти відвідують ці групи на підставі путівок, які видаються міським відділом освіти і утримуються в цих групах безкоштовно.

Базовою групою з розвивальних ігор є група №5 для дітей з ЗПР вчитель-дефектолог Васіна Н.О., вихователі Горбачова С.Л., Холостенко Г.О. створили унікальні ігри для корекції та розвитку психічних процесів у дітей з ЗПР. Ігри виконані на високому художньому рівні, відповідають віковим та дидактичним вимогам, створені власними руками педагогів. Діти всіх вікових груп з задоволенням грають в різноманітні дидактичні ігри: словесні, настільно – друковані, ігри - загадки, ребуси, головоломки, маршрутні ігри. Широко використовуються в роботі з дітьми (як на заняттях, так і в другу половину дня) розвиваючі ігри серії „Вчись, граючись!"
(„Асоціації", „Цифри", „Ознаки", „Що до чого?"...), розвиваючі ігри-конструктори („Чарівний листочок", „Піфарог", „Колумбове яйце", „Чарівний круг"«Колумбове яйце»

В 2010- 2011р навчальному році творча група педагогів під керівництвом вихователя-методиста вивчала та апробовувала Програму розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Робота проводилась в декілька етапів:
- пошук і вивчення джерел інформації про програму, створення ініціативної групи досвідчений педагогів, які працюють в старших дошкільних групах, розробка плану заходів по апробації програми, анкетування педагогів та батьків на готовність до участі в апробації;
- проведення семінару «Інноваційна діяльність - як потреба модернізації освіти» на якому виявили готовність педагогів до інноваційної діяльності, визначення педагогів
- відповідальних за опрацювання розділів програми, проведено чотири семінари-практикуми по розділам програми, розробка перспективного планування навчально-виховної роботи за розділами програми, колективні перегляди заходів з навчально-виховної роботи за програмою «Впевнений старт» в старших групах ДНЗ. Організація майстер класів для педколективів міста.
- Аналіз проведеної роботи в рамках якої відбувся «круглий стіл» за участю спеціалістів методичного кабінету міста, вихователів-методистів ДНЗ, завучів початкових класів та психологів шкіл та дитячих садків, складено аналітичний звіт з вивчення та апробації нової програми
- Вивчення матеріалів апробації та оцінка проведеної роботи Обласним інститутом вдосконалення вчителів, участь у Всеукраїнському семінарі за програмою «Впевнений старт» у місті Києві.

В 2011-2012 навчальному році ДНЗ працював за Програмою « Впевнений старт». Підсумкові заняняття та тестування проведені у кінці навчального року довели, що програма засвоєна всіма дітьми у повному обсязі.

Комунальний дошкільний навчальний заклад «Южненський міський ясла - садок №4 «Казка»

Наша адреса: Одеська область, м.Южне, вулиця Будівельників, 17 Завідувачка: Сучок Віра Євгеніївна, тел. 2-29-80, 2- 48-03

Історична справка:
Рік народження - 1982
Дитсадок на 110 місць; 6 груп: 1 – ясельна, 5 – садочок;
17 педпрацівників, 9 мають вищу освіту;
4 педагога мають звання вихователь-методист та 3 - грамоти МНОУ;
1 вихователь ІІ категорії, 1 вихователь І категорії
мова навчання – українська.
Перша завідувачка – Ніна Павлівна Степанюк (1982 – 1986) З 1986 очолює ДНЗ Сучок Віра Євгеніївна – освіта – вища, педагогічний стаж – 37 років, «Відмінник освіти України» 1999р. Творчий колектив ДНЗ №4 ( З.В.Сахарук , Н.В.Лінова) під керівництвом В.Є.Сучок, отримує авторське посвідчення ОІУВ за роботу «Українська вишивка в дошкільного закладі». 2000р. ДНЗ №4 під керівництво В.Є.Сучок починає працювати на проблемою духовно-морального виховання дітей.
Участь в ярмарці педідей у м. Южне, робота мала назву «Стежинка духовності»

2001р. Запрошення в Острожську академію на 7-му конференцію. Доповідь В.Є.Сучок на тему: «Учитель – як зразок моральної поведінки»
В Національному музеї України виставлена книга «Уроки духовності дітям», написана творчим колективом ДНЗ №4 під керівництвом В.Є.Сучок та А.М.Богуш та картини з соломки вихователя Руденко Л.М. 2002р. Почесні грамоти від виконкому ЮМР за вагомий внесок в розвиток освіти та духовне виховання дітей м.Южне
Привітання президента В.А.Ющенко з нагоди 20-річчя ДНЗ 2003р. Науково-практичний семінар «Педагогічні основи формування духовності в дошкільників», в якому брали участь М.І.Мельничук, кандидат педнаук, доцент кафедри дошкільної педагогіки та психології Київського Інституту педагогіки та психології, М.Д.Онисько, методист з виховної роботи, кандидат педнаук, вчитель християнської етики, здобувач наукового ступеню, педагоги Южного та Одеської області.

2004р. Семінар «Формування духовних цінностей в навчально-виховній роботі з дітьми дошкільного віку», в якому брала участь дійсний член АПН України , доктор педнаук, професор, зав. кафедрою теорії й методики дошкільної освіти ПДПУ А.М.Богуш.
Надрукована книга«Уроки духовності дітям», написана творчим колективом ДНЗ №4 під керівництвом В.Є.Сучок та А.М.Богуш
Дев’ята щорічна Міжнародна науково – практична конференція «Християнські цінності в культурі та освіті» м. Острог .Тема: «Виховання дітей дошкільного віку на основі християнських цінностей». Доповідач В.Є.Сучок
«Жінка 2003 року» - вихователь Л.М.Руденко 2006р. «Жінка року 2005р.» - завідувачка ДНЗ №4 В.Є.Сучок в номінації «Керівник закладу» 2007р. Перевидана книга «Уроки духовності дітям» (1000 примірників) доповнена, ілюстрована.
Участь у проведені Дня Дошкільника на тему: «Дитина замовляє розвиток» у розділі «Духовно – культурний напрямок», де В.Є.Сучок та вихователь О.М.Біда поділилися досвідом роботи і познайомили присутніх з книгою «Уроки духовності дітям»
«Жінка року 2006р.» - вихователь О.М.Біда, в номінації «Дошкільна освіта» 2008р. Семінар для освітян Одеської обл. «Формування духовної культури дітей дошкільного віку»
В обласному конкурсі «Таланти твої Україно» стали переможцями: Петровська Оксана Іванівна – вокал (лауреат 1 ступеню) та Попеску Оксана Валеріївна як автор віршів.
«Жінкою року 2007» в номінації материнство стала молода вихователька, мама 4 доньок, Попеску Оксана Валеріївна
Завідувачка В.Є.Сучок приймала участь в програмі Х11 Міжнародної науково – практичної конференції «Виховання молоді на християнських моральних цінностях» (до 1020-ї річниці хрещення Київської Русі) в розділі майстер- класи з християнської етики

2009р. в Національному університеті « Острозька академія» участь В.Є.Сучок та вихователя Л.І.Мамалиженко в Всеукраїнській науково - практичній конференціі. Відбулася презентація навчально-методичного комплексу з « Основ християнської етики» для дошкільних закладів, розроблена авторською групою ДНЗ №4 під керівництвом завідуючої Сучок В.Є. Учасниками конференції запропоновано створити на базі дошкільного закладу №4 експериментальний майданчик для вивчення потенціалу християнських моральних цінностей у вихованні дітей дошкільного віку.
В Національному університеті «Острозька академія» відбулася Всеукраїнська нарада з актуальних питань викладання курсу «Основи християнської етики» за участю працівників МОН. Сучок В.Е. презентувала свої авторські програми.
На обласній ярмарці пед. ідей В.Є.Сучок отримала Авторське свідоцтво №14 за комплект: «Навчальна програма духовно –морального виховання дітей дошкільного віку на християнських моральних цінностях», «Навчально – методичний посібник з духовно – морального виховання дітей дошкільного віку», "Хрестоматія" від Управління освіти і наукової діяльності Одеської облдержадміністрації.
Наказ ПТЗО МОН України №230, В.Є.Сучок нагороджена Дипломом як переможець всеукраїнського Фестивалю педагогічних інновацій у номінації «Інновації в організації навчально – виховного процесу в дошкільному, загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах» м. Черкаси.
Нараді в приміщені МОН України, на якої В.Є.Сучок презентувала комплект: «Навчальна програма духовно –морального виховання дітей дошкільного віку на християнських моральних цінностях», «Навчально – методичний посібник з духовно – морального виховання дітей дошкільного віку», "Хрестоматія" Громадська рада при Міністерстві освіти і науки України схвалила комплект і запропонувала для розповсюдження в Україні для ДНЗ.
«Жінка року 2008р.» - вихователь Л.І.Мамалиженко, в номінації «Кращий вихователь»

2010р. Сучок В.Є. з вихователем Мамалиженко Л.І. взяла участь в ІІ Всеукраїнській науковій конференції в Національному університеті «Острозька академія». Тема заняття майстер – клас «Хто створив цей прекрасний світ» на дітях старшої групи м. Острог ДНЗ «Веселка». З використанням авторського музичного диска для дітей дошкільного віку муз. керівник Петровська О.І.
м.Київ в приміщені МОН України на засіданні Громадської ради при Міністерстві освіти України розглядалось питання про досвід впровадження навчально – виховних програм духовно – морального спрямування у дошкільних закладах України. Доповідач Сучок В.Є.
Відбувся Всеукраїнський день дошкілля тема «Емоційне благополуччя як критерій якості освіти». Майстер – клас « Духовно - моральне виховання дітей у ДНЗ» проводила Сучок В.Е.
Участь у Всеукраїнському конкурсі серед вихователі та методистів ДНЗ «Педагог-новатор 2010». Сучок В.Є. має ІІІ місце, Петровська О.І. та Мамалиженко Л.І. – дипломи учасників.
презентація досвіду роботи з духовно-морального виховання в дошкільних закладах на Міжнародному фестивалі «Педагогіка ХХІ століття». Диплом за презентацію досвіда Сучок В.Є.
Проведення на базі ДНЗ №4 Всеукраїнської науково-практичної конференції з духовно-морального виховання за участю науковців 6 університетів України.
Участь В.Є. Сучок в міжнародній конференції «Мораль і освіта в полікультурному суспільстві: ідеали і цінності» у м. Києві в Національній академії педагогічних наук України спільно з МОН України.
м.Київ в приміщені МОН України на засіданні Громадської ради при Міністерстві освіти України розглядалось питання про досвід впровадження навчально – виховних програм духовно – морального спрямування у дошкільних закладах України, доповідач Сучок В.Є.
Віра Євгеніївна нагороджена годинником Верховної Ради України.

Наші досягнення – надруковані книги:
книга «Уроки духовності дітям»
комплект:
Навчальна програма духовно –морального виховання дітей дошкільного віку на християнських моральних цінностях»,
Навчально – методичний посібник з духовно – морального виховання дітей дошкільного віку» , «Хрестоматія», «Розмальовка для дітей»
методичний посібник «Духовно-моральне виховання дітей молодшого дошкільного віку засобами християнської етики»
«Основи християнської моралі та поведінки» - експериментальна авторська інтегрована програма для середніх груп

Інформація ДНЗ № 4 до серпневої конференції «Бо один у нас учитель – Христос» (Мат.23:8) 15 листопаді 2011 року у рамках триденної міжнародної конференції «Шляхи християнізації вітчизняної школи: наука і практика», яка відбулася у м. Южному на базі Авторської школи М.П. Гузика, колектив ДНЗ № 4 приймав делегатів від навчальних закладів усієї країни. Гості з Києва, Одеси, Черкас , Житомира, Запоріжжя, Рені, та інших міст приїхали для того, щоб обмінятися педагогічним досвідом у справі духовного виховання дітей. Серед гостей, що відвідали наш садок були: директор Міжнародної громадянської організації «Асоціація християн-медиків та педагогів» Володимир Хміль, вчителька християнської школи «Всесвіт» з м. Житомира Наталя Нагалевська, директор цього ж закладу, координатор Всеукраїнської школи новаторства у дошкільній освіті(Університет менеджменту освіти, Київ, Національна академія педагогічних наук) Олена Прокопенко, директор Київської християнської загальноосвітньої школи « Ріка життя» Тетяна Якшина, старший викладач ООІУВ В.В. Скрипник.
Вихователі нашого дитсадка з радістю ділилися своїми напрацюваннями та набутими знаннями з колегами на заняттях християнської етики у різних вікових групах. У другій молодшій групі було проведено заняття на тему «Наш світ-мудрий задум Творця». Вихователь Болібрух Інна Олександрівна у формі гри майстерно закріпила знання про пори року, час доби, птахів. Вихователем Мясниковою Людмилою Миколаївною та її підопічними було підготовлено Свято осені. Костюми для дітей були пошиті вихователем Бідою О. М. головною ідеєю розваги проходило те, що фрукти та овочі, взагалі весь урожай, який ми збираємо восени, ми маємо завдяки Богу.

«Раніше ми знали Южне завдяки діяльності Авторської школи М.П. Гузика – першої в Україні, яка запровадила в навчально-виховну практику закони, принципи та технологію духовно-християнської педагогіки. А тепер знатимемо ще й завдяки дитячому садочку під керівництвом Віри Євгеніївни, яка має великий досвід у вихованні дітей. Один дошкільний заклад на увесь Южний – це вже сила, а якби і решта міських садків підхопила цю справу, і школи, і технікуми тощо, - світ став би набагато кращим. Дякую усім за велику роботу в духовно-християнському напрямку», резюмувала , кандидат педагогічних наук , доцент кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи Інституту менеджменту та психології ДВНЗ «УМО» НАПН України І.Л. Сіданич.
В січні місяці для дітей, батьків, жителів міста (приводили на екскурсію дитячі садки міста) на території дитячого садка проведено Вертеп з живими тваринами. Фігури Йосипа, Марії, мудреців та пастухів виготовила вихователь І категорії Оборіна Т.В.

1 березня 2012 року наш садочок урочисто відсвяткував 30-річний ювілей. Крім того свято співпало з 25-ю річницею роботи Віри Євгеніївни Сучок – нашої незмінної завідувачки. Ведучими на святі були вихователі Л.М. Мясникова та Т.В. Оборіна. Колектив ДНЗ приймав щирі привітання від голови міста Южного В.М.Новацького, начальника управління освіти культури, спорту та молодіжної політики М.П.Наконечної, начальника відділу освіти С.В. Сімченко. Серед почесних гостей також були голова профкому Одеського припортового заводу В.Я. Дрібнохід, голова жіночої громадської організації «Любава» Т.І.Макогоненко, голова обласної організації профспілки працівників хімічної і нафтохімічної галузей промисловості Л.І.Кролик, доктор педагогічних наук, академік АПН України, професор Південноукраїнського державного університету А.М.Богуш, співробітники Інституту вчителів В.В.Скрипник і О.А. Хоменко, керівники закладів освіти Южного, діячі культури.
В.М. Новацький вітаючи колектив сказав: «25 років на керівній посаді – це солідний термін, тож професіоналізм та любов Віри Євгеніївни до своєї справи бузсумнівні і варті поваги. 30 років плідної праці закладу – це вже історія. Адміністрація міста прийняла рішення на честь ювілею виділити у 2012 році 300 тисяч гривень на потреби дитсадка: ремонт, закупівлю обладнання та ін.»
М.П. наконечна зачитала вітальну телеграму від народного депутата України В.Марущенко, а також передала нашому педагогічному колективу подяку за співпрацю від генерального директора видавництва «Шкільний світ», кандидата філологічних наук Марини Мосієнко.

Урочисте нагородження грамотами та дипломами найкращих працівників ДНЗ та слова привітання чергувалися з концертними номерами у виконанні дитячого хору «Промінець» під керівництвом В.Петровського.
У лютневому номері газети «Дитячий садок», у рубриці «Розмова з батьками» була надрукована стаття В.Є. Сучок під назвою «Центр виховання особистості». Головною думкою статті є велике значення батьків у вихованні дитини. В обласному конкурсі «Вихователь року» зайняла третє місце молодий вихователь Олійник Т.О. 24-25 квітня 2012 року на базі Острозької академії відбулася міжнародна науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання молодого покоління. Вітчизняний і зарубіжний досвід» де В.Є. Сучок проводила майстер клас під назвою «Особистісно-орієнтовна модель організації навчально-виховного процесу в дошкільних виховних закладах духовно-морального розвитку».

У 2012 році відбулося перевидання навчального посібника для вихователів дошкільних навчальних закладів «Духовно моральне
виховання дітей дошкільного віку» (протокол від 04.08.10 р). Книга схвалена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. При- мірник розроблено авторською групою дошкільного закладу під керівництвом «Відмінника освіти України», «Педагога – новатора 2010р.» Сучок В.Є. 30- 31 травня 2012р. в Сумському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася науково – практична конференція « Інновації як чинник суспільного розвитку: теорія і практика» на якій Сучок В.Е. в перший день роботи на пленарному засіданні виступила з доповіддю «Досвід роботи з викладання християнської етики в дошкільних закладах» , доповідь надрукована в Віснику інституту. На другий день, провела майстер - клас для слухачів інституту та кафедри педагогіки психології дошкільної.

Комунальний дошкільний навчальний заклад «Южненський міський ясла-садок № 5 «Теремок» комбінованого типу»

Адреса закладу: 65481, Одеська область, м. Южне, проспект Леніна, будинок 3, телефон (04842)2-19-79, факс (04842)2-19-79.
Електронна адреса: dnz.5.teremok@gmail.com
Заклад засновано Одеським державним припортовим заводом у 1991 році. На підставі рішення Южненської міської ради від 15 серпня 1995 року переданий у комунальну власність м.Южного як ясла-садок № 5 «Теремок» комбінованого типу. Згідно рішення Южненської міської ради від 05 листопада 2009 р. № 1201-V, заклад має назву «Комунальний дошкільний навчальний заклад «Южненський міський ясла-садок № 5 «Теремок» комбінованого типу».
З 1993 року очолює колектив ДНЗ № 5 завідувачка - Огородникова Людмила Борисівна, «Відмінник освіти», яка професійно, з материнською любов'ю та турботою, створила чудові умови для розвитку, відпочинку, зміцнення здоров'я дошкільників.

У ДНЗ № 5 функціонують 13 груп: 11 - загального розвитку, 2 - компенсуючого типу для дітей, які потребують корекції фізичного розвитку (з вадами мови) – логопедичні. Щорічна наповнюваність дітей – 260 чол. від 2-х до 6-7 років.
ДНЗ №5 працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 12 годин. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні. Щоденний графік роботи ДНЗ №5: початок роботи 6.30 год., закінчення роботи 18.30 год. Групи загального розвитку працюють за загальним графіком роботи. Графік роботи логопедичних груп: початок роботи 7.30 год., закінчення роботи 17.30 год.
Зарахування дітей до дошкільного закладу здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини та епідеміологічне оточення; свідоцтва про народження дитини; документів для встановлення батьківської плати; путівки управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради; документів для зарахування до логопедичної групи: витягу з протоколу ПМПК, направлення управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради.
Кредо ДНЗ № 5 звучить так: кожна дитина має право на свій особистий шлях розвитку.
За 19 років плідної п

Кiлькiсть переглядiв: 2388

Коментарi

 • Dregued

  2018-02-18 16:09:57

  Efecto Viagra 100 Mg Viagra Purchase Celebrex Online [url=http://brandciali.com]cialis[/url] Cytotec Prix De Vente Amoxicillin Klebsiella Allergia Propecia...

 • AaronPof

  2017-09-14 02:39:25

  Фирма CHEMPION-SANTEHNIK продолжительное время занимается установкой и ремонтом сантехнического оборудования в столице РФ. Мы предоставляем качественные услуги по монтажу и ремонту сантехнического оборудования в Москве и МО. Также мы предоставляем большой спектр качественных услуг, перечень которых есть у нас на портале. [url=http://chempion-santehnik.ru/paper/ustanovka-nasosov-v-vodoprovodnih-i-otopitelnih-sistemah.html]сантехнические работы частным лицам[/url] Наши сотрудники профессионально и быстро устраняют поломки сантехники, проводят монтаж и демонтаж сантехники, в короткий срок осуществляют все сопутствующие работы...

 • ixoslopa

  2017-07-15 22:10:25

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

 • ufibigusow

  2017-07-13 00:02:10

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

 • ohiwecoazaca

  2017-07-12 23:49:03

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

 • oyoyamoduhohe

  2017-07-12 23:47:33

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

 • ubojegx

  2017-07-12 23:34:44

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

 • xuyercitauj

  2017-07-12 23:21:46

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

 • oenibugob

  2017-07-12 23:08:43

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...

 • urorofolofj

  2017-07-12 22:37:31

  [url=http://100mg-viagracanada.com/]100mg-viagracanada.com.ankor[/url] sertralinezoloftonline.com.ankor http://20mg-tadalafil-lowest-price.com/...